Flame Dragon - Veni, Vidi, Vici

Forum

Diskusní téma: Liquid

Datum 29.05.2009
Vložil Megalon
Titulek Re: Re: Zacit znovu:-)?

souhlasim s Rahmanem,je to casova pecka,radeji bych to nechal trosku prolezet,max. mekoho naexpit,zabrat CH pro pripad,ze by se nadsenci trhli,ale abychom zas u neceho netravili cas a pak jsme tam nebyli sami,zatim bych blbnul na FD Kainu,ale je to na Vas

Datum 30.05.2009
Vložil Macijasek
Titulek Re: Zacit znovu:-)?

Vim ze je to casove narocne, souhlasim s Megym jen ze vsichni z kainu prechazi na ten LR nebo alespon vetsina. Snad tento server bude uspesnejsi.
Zatim jsem take pro zustat na kainu jde o to ze udelam zase nejaky nabor a pak se treba presunout na ten LR bojim se ze na kainu zustaneme sami:-( Uvidime jak moc se dame dohromady kdo se vrati z5 a kdo ne:-) Se neda nic delat prace je prace a s tim clovek nic nenadela. proste kdo s nami bude chtit byt tak bude kdo ne tak nebude:-) Snazim se dat to zase do kupy abychom byli pohromade jenze vetsina muze hrat pouze o vikendech..

Datum 31.03.2009
Vložil Cyklo
Titulek co a jak

tak sem se dozvedel od kimiho kam se stehujem , jen to zatim nemuzu spravoznit :-( jop a otazecka chodite nekdo i na to druhe forko ?

Datum 09.02.2009
Vložil Maci
Titulek Srazik:-)

Ahojky. Premyslely jsme s Megym , a par lidickama z klanu, ze by nebylo spatne udelat zase srazik. Potrebovala bych jen vedet,kdo by chtel prijet abych vedela pocet lidi cca a potom by se podle toho udelal nejaky termin tak aby se vyhovelo co nejvice lidem:-) Tak se tady muzete hlasit:-P

Datum 10.02.2009
Vložil RAHMAN
Titulek Re: Srazik:-)

Mno tentokráte si to nenechám ujít! :-) Semnou počítejte na 100% hej?! Jednou kazdých 14dnu mam volny víkend,což znamena tento,příští už ne.Takže jednoduché počty.-) Pojdte All,rozbijem to tam:D

Datum 10.02.2009
Vložil Maci
Titulek Re: Re: Srazik:-)

Ja ti rozbiju to budes koukat :-)
Jsem na tebe zvedava ty hrdino XD hhhhh

Datum 10.02.2009
Vložil Cyklo
Titulek Re: Srazik:-)

sem pro kazdou spatnost , sem na tom stejne jak rahman volny vykend jednou za 14 dni . Zitra uz bohuzel nastupuju na stavby (pokud moc nenasnezi) takze se muzem nejak domluvit.

Datum 12.02.2009
Vložil Megalon
Titulek Re: Srazik:-)

Tak já bych s dovolením take dorazil,ale nesmi me Dori zase svádět,pak se Cyklo zbytečne čílí .-)

Datum 12.02.2009
Vložil Dori
Titulek Re: Srazik:-)

no ale v tom pripade pro me nema smysl tam jezdit kdyz me Megi nechce xD ...

uvidim presneji se vyjadrim az budu vedet termin:P

Datum 13.02.2009
Vložil VanVren
Titulek Re: Srazik:-)

Tož určo by to bylo skvělý :-). Jen by asi byl problém s náma moravákama bo s cestou k vám i zpátky to je tak na 3 dny:-) (čili víkend by nestačil). Mám sice ted celkem frmol v práci, ale den volna bych si snad vzit mohl.
Ale přizpůsobím se Dorimu a Cyklovi jak oni budou mít čas

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode